Hakkımızda

Nişantaşı Fashion Academy olarak, 20 yılı aşkın tecrübemizle, hayallerinin süslediği moda için yaratıcı çalışmalar yapmakdan keyif alan ve modayı ileriye taşıma vizyonu olan moda tutkunları için en doğru adres olma iddiasını taşıyoruz.

Belki de şimdi sizin gibi yeteneklere sahip, moda ateşiyle yanan, herbiri farklı ülkelerden gelen ve tutkulu öğrencilerden oluşan öğrencilerimiz arasında siz de yer alabilirsiniz. Stil duygunuz, yaratıcılığınız ve her şeyin üzerinde sizi modacı olmaya iten tutkunuz, moda dünyasına yeni, taze bir kan getirmek ve ortaya çıkmak için fırsat kolluyor olabilir.

Neden Moda Tasarım Diploma Programını Seçmelisiniz?

Bu hızlı, rekabetçi endüstrinin bir parçası olmak, tasarımlarınız ve koleksiyonlarınızın, hem bireylerin hem de perakendecilerin dikkatini çekmesini isteyebilirsiniz.

Programda neler öğreneceksiniz?

Moda Tasarımı Diploma programlarımızda, baştan sona şık kıyafetler hazırlamak için, hem geleneksel tasarım ve yaratım süreçlerini, hem de bilgisayar destekli tasarım tekniklerini uzman eğitmen kadromuzdan öğrenebilirsiniz.

Modada kariyer hedefinize birlikte ilerleyebiliriz.

NFA’de tasarımlarınızı global moda pazarında tanıtmak için gereken; kişisel gelişim, pazarlama, girişimcilik ve yaratıcı becerilerin hepsini kazanabilirsiniz.

Programlarımız sıkı çalışmak, odaklanmak ve kararlı olmakla birlikte, sonunda yarattığınız şeyi üreten, sevdiğiniz işi yapan bir kariyer yaratmanız sırasında yanınızda olmak ve sizi desteklemek istiyoruz.

Eğitiminiz süresince uzman eğitmenlerin rehberliğini sunuyoruz.

Moda Tasarım sektöründe başarılı olmak için neye ihtiyaç duyduğunuzu biliyoruz.

Eğitmenlerimiz sizi cesur olmaya, deneyimlemeye ve tasarımlarınızla risk almaya zorlarken, birebir rehberlik sunarak bu uzmanlığı sınıfta, sokakta, endüstride paylaşacaklardır.

Programlarımız ve eğitim metodumuz

Programlarımız, giysi tasarımı, illüstrasyon ve çizim teknikleri, moda tarihi, trend araştırması, kalıp yapımı ve dikişte temel beceriler edinmenize yardımcı olarak başlar. Daha sonra, endüstriyel dikiş makinelerini, bilgisayar destekli tasarım yazılımını ve diğer profesyonel sınıf ekipman ve teknolojiyi kullanarak, bu becerilerin eşsiz parçalar, ürünler oluşturmak için nasıl uygulanacağını öğrenebilirsiniz.

Kendinizi ve modayı bizimle keşfedeceksiniz

Yol boyunca, yaratıcı beyin fırtınası, pazar araştırması, trend tahmini, malzeme temini, teknik tasarım ve ürün geliştirme gibi temel endüstri uygulamalarını ve iş akışlarını bizim rehberliğimizde ama kendi kendinize keşfedeceksiniz.

Kendinizi geliştirirerek ilham verici bir moda tasarımcı olabilirsiniz

Moda Tasarımı dersleriniz, aynı zamanda moda tasarımı alanında kariyer için gerekli olan planlama, problem çözme, iletişim ve kendini geliştirme becerilerini de öğretecektir. Bu eğitim sırasında  etrafınızdaki tüm diğer bireylerle, uzun ömürlü kişisel ve profesyonel ilişkiler kurabileceğiniz yetenekli, yaratıcı ve ilham verici bireyler haline geleceksiniz.

Hedeflerinizi moda dünyasında sizinle birlikte takip etmeye hazırız

Baştan itibaren, Moda Tasarım programımız moda endüstrisinde çok değerli beceriler geliştirmek için tasarlanmış uygulamalı projelerle doldurulacaktır. Daha sonra yurt dışı üniversite başvuralarınızda da size gerekebilecek Portfolyo derslerinde, çalışmanızı güçlü yönlerinizi gösteren profesyonel bir formatta incelemek ve sunmak için size rehberlik edeceğiz.

Staj ve işe yerleştirme desteği sunuyoruz

Eğitiminiz esnasında staj yapma, yerel ve ulusal moda organizasyonlarına ve etkinliklerine katılma ve hatta çalışmalarınızı moda şovlarında sergileme şansınız olacak. Her yönüyle profesyonelce düşünülmüş, tasarlanmış ve gerçekleştirilmiş bir mezuniyet defilesinde koleksiyonunuzu sunup bizden yeni bir dünyaya kanat açacaksınız.

Moda dünyasında ilerlemek için hazır olun

Bir mezun olarak, moda tasarımı ve geliştirmede giriş düzeyinde ama donanımlı, kararlı, sorgulayıcı, tasarımcı kimliğinizle roller almaya hazır olacaksınız ve Kariyer Hizmetleri danışmanlarımız yetenek ve hırsınıza uygun fırsatlar bulmanıza yardımcı olabilirler.

Bizi ziyaret edin moda dünyasında geleceğinizi ortak planlayalım

Moda Tasarımı Diploma programlarımız ve başvuru ve kayıt için basit süreçlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi ziyaret edin, bizimle biraz vakit geçirin.

Haberler

Istanbul’s one and only fashion film festival

Simone La Bella final at “Frankfurt Style Award”

Fashion Film Festivalinde Ödülü NIKE aldı..