Nişantaşı Fashion Academy olarak, 20 yılı aşkın tecrübemizle, hayallerinin süslediği moda için yaratıcı çalışmalar yapmakdan keyif alan ve modayı ileriye taşıma vizyonu olan moda tutkunları için en doğru adres olma iddiasını taşıyoruz.

Belki de şimdi sizin gibi yeteneklere sahip, moda ateşiyle yanan, herbiri farklı ülkelerden gelen ve tutkulu öğrencilerden oluşan öğrencilerimiz arasında siz de yer alabilirsiniz. Stil duygunuz, yaratıcılığınız ve her şeyin üzerinde sizi modacı olmaya iten tutkunuz, moda dünyasına yeni, taze bir kan getirmek ve ortaya çıkmak için fırsat kolluyor olabilir.

NFA Nişantaşı Fashion Academy

Neden NFA Nişantaşı Fashion Academy?

Uluslararası standartlarda ve kalitede eğitim
Hayalini kurduğunuz gelecek
Problem çözme becerisi desteği
Sektöre adaptasyon
Eğitim süresince sektörde pratik deneyim edinme
Kariyer desteği

Eğitim Metodumuz

Hayallerinizdeki ideal meslek beklentilerinize yardımcı olabilmemiz için,bizim öngördüğümüz yol, gücünüzün günden güne artmasını sağlayan, entelektüel, sanatsal ve teknik bir yoldur.
2000 Yılından bu yana takip ettiğimiz bu yol, size başarının ve mesleki tatminin kapılarını açacaktır.

NFA Nişantaşı Fashion Academy Eğitim metodu kişiye özeldir. Öğretmenler, öğrencilerin yetenek ve seviyelerine göre derse devam eder.

Öğretmenler Uluslararası deneyim ve sektör tecrübesine sahiptirler ve öğrencileri çalışacakları sektör konusunda güncel bilgilerle donatırlar.

Öğrencilerin eksiği olan konularda detaylı bilgi sunarlar
Programlar her ayın ilk pazartesi günü başlar.
Modaya tutkulu her öğrenci eğitime katılabilir giriş sınavı gerekmez.

Hayallerinizdeki eğitimle geleceğin moda tasarımcılarını yetiştiriyoruz.

Haberler

Hakan Akkaya

Backstage Peek: The Blonds

(Turkish) Photoshop – Illustrator Eğitimi

NEW YORK FASHİON WEEK FALL/WİNTER 2018

Sizi Arayalım

NFA Nişantaşı Fashion Academy’nin size özel diploma ve sertifika programlarında kariyer edinmek, kendinizi geliştirmek elinizde. İstanbul’un en gözde semtinde yer alan okulumuzu ziyaret etmeden kariyer planı yapmayın.

Programlarımızla ilgili bilgi isterseniz (+90) (212) 318 32 51 numaralı telefondan bizi arayın veya formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Okulumuzu ve eğitimlerimizi tanımak için gerçekleştirdiğimiz “Free Day” programına katılarak öğretmenlerimizle tanışabilir, atölye çalışmamızda yer alabilirsiniz.

Moda tasarım programlarımızı tanıtmak için okul ve kurumlarınızı da ziyaret ediyor ve bilgi veriyoruz. geleceğin en parlak kariyeri, moda dünyasının yıldızı olmak için şimdi hemen arayın ve size en uygun programa kaydolun.

İletişim bilgilerinizi bırakın size geri dönelim..

Bu forma gönderdiğiniz kişisel bilgileriniz reklam amaçlı kullanılmayacaktır.